Appartement Luxueux /Confort , L'Hivernage

  • 70 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

Appartement Luxueux /Confort, L'Hivernage Marrakesh розташовані у районі Hivernage, на відстані 2.9 км від таких культурних пам'яток, як Фотогалерея «Будинок Фотографії». Апартаменти розташовані приблизно за 15 хвилин ходьби від залізничного вокзалу Marrakesh та досить близько до автовокзалу Le Meridien.

Це помешкання з видом на місто має балкон, гардероб і вітальню оснащений системою клімат-контролю. Гостям, які зупиняються в апартаментах, сподобаються фен і рушники у ванній кімнаті. Крім того, ви знайдете окремий туалет і душ.

Цілорічний відкритий басейн знаходиться в апартаментах.

Appartement Luxueux /Confort, L'Hivernage пропонують гостям зручності для самостійного приготування їжі, такі як повністю обладнана кухня, а також обідня зона і їдальня на відкритому повітрі де можна насолодитися їжею.

Палац Ель-Баді розташований на відстані 25 хвилин пішки, а Дар-Сі-Саїд - на відстані 2.6 км від апартаментів. Торговий центр Menara Mall знаходиться недалеко від цього помешкання. Appartement Luxueux /Confort, L'Hivernage розташовані на відстані 2.7 км від парку Мажорель. Марракеш Менара знаходиться на відстані 5 км від апартаментів.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Appartement Luxueux /Confort , L'Hivernage Марракеш
La Perle Andalouse Quartier Hivernage
Ціна лише для моб. пристроїв

La Perle Andalouse Quartier Hivernage

8.8
Відмінно 15 відгуків
8 м від помешкання
USD 92 USD 83
за ніч
Appartement Neuf Hivernage
Ціна лише для моб. пристроїв

Appartement Neuf Hivernage

9.3
Блискуче 38 відгуків
25 м від помешкання
Luxury & Cozy Apt In Hivernage
Ціна лише для моб. пристроїв

Luxury & Cozy Apt In Hivernage

9.0
Блискуче 5 відгуків
25 м від помешкання
USD 130 USD 117
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Марракеш Менара Аеропорт
    4.6 км

    Залізничні вокзали

    Marrakesh Train Station
    1.5 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Парковка

    Послуги на території

    • Сейф
    • Цілодобова стійка реєстрації
    • VIP реєстрація заїзду/виїзду
    • Експрес реєстрація заїзду/ виїзду
    • Цілодобова охорона
    • Прибирання приміщень
    • Хімчистка

    Харчування

    • Їдальня на свіжому повітрі

    На кухні

    • Електрочайник

    Для дітей

    • Дитячі ліжечка
    • Дитячий басейн

    Відпочинок

    • Відкритий басейн
    • Шезлонги
    • Сад

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення
    • Зона відпочинку
    • Гардеробна
    • Тераса
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина
    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Дизайн

    • Підлога з килимовим покриттям

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Номери для алергіків
    • Ліфт

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 21:00
    Реєстрація виїзду: з 09:00 до 11:00
    Часті питання
    • ❓
      У квартирі Appartement Luxueux /Confort , L'Hivernage можна розмістити домашніх тварин?
      У квартирі Appartement Luxueux /Confort , L'Hivernage не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • ❓
      У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості знайдуть повністю обладнану кухню з електрочайником, холодильником і духовкою.
    • ❓
      Квартира Appartement Luxueux /Confort , L'Hivernage розташована біля залізничного вокзалу?
      Залізничний вокзал Marrakesh розташований недалеко від квартири Appartement Luxueux /Confort , L'Hivernage.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Марракеш Менара Аеропорт
    4.6 км

    Залізничні вокзали

    Marrakesh Train Station
    1.5 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Appartement Luxueux /Confort , L'Hivernage Марракеш

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити